Większość krajów azjatyckich posiada wielowiekową tradycję picia herbaty. Picie kawy jest natomiast zjawiskiem  stosunkowo nowym np. w Chinach. W Państwie Środka kultura parzenia i spożywania kawy dopiero raczkuje. Japonia, której początki sięgają VII w. p.n.e rozsmakowała się w kawie; japońskich konsumentów interesuje głównie wysokiej jakości kawa ziarnista- arabica. Na japońskim rynku kwitnie produkcja dobrego sprzętu do zaparzania i akcesoriów do degustacji kawy. Kawa święci triumfy swojej popularności w USA i Europie.

Za pomocą takich produktów, jak kawa ziarnista Woseba można uzyskać wyśmienity napój, a podanie go w odpowiedniej formie- na pewno umili poranek lub porę deserową i zwiększy komfort spożywania kawy.

Akcesoria do parzenia kawy

Kawa ziarnista to najlepszy z możliwych wariantów kawy. Dzięki temu, że prażone ziarna trafiają do konsumenta- możliwie jest zmielenie ich tuż przed parzeniem. W efekcie tego działania uzyskujemy świeżą, szlachetną w smaku kawę o intensywnym aromacie. Marka Woseba oferuje 100% arabicę lub mieszanki kaw. Kawa ta doskonale pasuje do zautomatyzowanych ekspresów, ale można ją zmielić za pomocą młynków do kawy i zaparzać np. w kawiarce. Do wyboru mamy również ekspresy ciśnieniowe, kolbowe, przelewowe, możemy także wspomagać się dripperem.

Kawa ziarnista- coraz bardziej popularna

Każdy z nas choć raz skosztował kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Kawa ziarnista gości we wszystkich kuchniach wyposażonych w automatyczny ekspres do kawy lub młynek do kawy. Dlaczego coraz częściej sięgamy po wysokiej jakości prażone ziarna kawy? Arabica z upraw brazylijskich, kolumbijskich czy cejlońskich ma niepowtarzalny smak. Jest to towar luksusowy, który obecnie dominuje w całej światowej produkcji kawy. Firma Woseba dostarcza kawę wysokiej jakości o klasycznym smaku i oryginalnym aromacie.

Zobacz także:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *